Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 9
Kremas yra malonios, tirštos, gelio konsistencijos. Tepant jis nenubėga. Atrodo labai drėkinantis ir maitinantis... Tačiau įdomu, ar tai tik dėl didelio silikono kiekio ir užsandarinimo efekto, nes drėkinimas, regis, ilgai neišsilaiko. Nuplovus, paakių sritis išlieka nepakitusi, net ir reguliariai naudojant. Dieną jis gerai veikia po makiažu, po maskuokliu sukuria apsauginį sluoksnį nuo išsausėjimo, todėl paakių sritis ilgiau atrodo geriau, o raukšlės mažiau matomos. Vėlgi, silikonas? Naktį jis taip pat gerai veikia kaip kaukė ant serumų ar kitų produktų. Pats kremas nėra pakankamai drėkinantis. Tikriausiai vėl silikonas. Jis ilgai išlieka, pakuotė didelė, jį lengva naudoti. Tačiau negaliu jo naudoti nuolat. Pastebėjau padidėjusį akių jautrumą po kelių naudojimo kartų, dieną ir naktį :/ Mano lūpos peršti (!) po šio kremo užtepimo, net jei jos nėra sausos ar pažeistos. Kažkas negerai su brandžiai ir jautriai odai skirtais ingredientais :/ Tikriausiai daugiau nepirksiu.
Tai turbūt geriausias mano paakių kremas. Jis maitina ir labai drėkina. Vargu ar jis išlygins raukšles ar panaikins tamsius ratilus po akimis, bet tikrai stangrina odą.
Ne kartą pirkau kremą. Man 50 metų. Kremas gana maitinantis ir labai malonus. Labai aukštos kokybės gaminys.
Kremas labai malonus, nekvepia, maloniai drėkina paakių sritį. Man taip pat patinka, kad nors tai visų pirma paakių kremas, jis tinka visam veidui ir nepablogina spuogų.
Kremas gana tirštas, gerai susigeria, oda išlieka drėkinama. Labai efektyvus.
Labai geras kremas, super drėkina ir stangrina paakių odą, nedirgina ir greitai susigeria
Paakių kremą rinkausi ilgą laiką, nes pradėjau pastebėti smulkias raukšleles ir tamsius ratilus, ir sustojau prie šio produkto su propoliu. Tai labai kietas, maitinamasis kremas, nepalieka jokių likučių, gerai priglunda prie odos, nedega. Įpakavimas geras, labai ekonomiškas, užteks ilgam. Tikrai rekomenduoju!
Kremas labai lengvas, tepasi ir gerai susigeria. Šiek tiek gelio konsistencijos ir maloniai drėkino paakių odą. Labai efektyvus. Verčiau pirkčiau dar kartą.
Labai malonus paakių kremas. Naudoju naktį, kad oda būtų papildomai drėkinama. Jaučiu, kad daugelis paakių kremų sausina, bet ne šis. Pakuotė didelė, todėl užteks ilgam. Nykščiai aukštyn!
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.