Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai







Atsiliepimai – 3
Šis kremas yra toks nuostabiai švelnus ir suteiks mano odai reikiamą drėkinimą. Tikrai užsisakysiu dar kartą.
Kremas tikrai malonus odai, naudoju jį vakarinėje rutinoje, jis gražiai maitina odą, bet nepalieka sunkios odos pojūčio, be to, jo sudėtis labai gera, be nereikalingų medžiagų, tikrai rekomenduoju išbandyti, nauja pakuotė jau laukia namuose, oda 37 metai
Turiu mišrią odą ir ieškojau kremo geresniam drėkinimui žiemą. Kremas niekuo ypatingas, jį pasitepus teko teptis kitu, manau, kad nepakankamai drėkina. Man jis labiau tinka vasarai, neturi stipraus kvapo ir yra tirštesnės konsistencijos. Daugiau nepirksiu, man jis nelabai tiko.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.