Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 180
Jis turi malonų kvapą ir labai greitai įsigeria.
Puikus apsauginis kremas nuo saulės. Nuostabiai drėkinantis apsauginis kremas nuo saulės suteikia odai malonų švytėjimą. Nepalieka balto žymės.
Šis tapo vienu iš mano mėgstamiausių. Išbandžiau daug korėjietiškų apsaugos nuo saulės priemonių, bet šis kol kas geriausias! Jis greitai įsigeria ir tikrai gerai, nepalieka lipnumo pojūčio ant veido ir suteikia odai tikrai gražų švytėjimą.
Labai geras apsauginis kremas nuo saulės, daug geresnis nei oranžinis! Jis lengvas, greitai įsigeria, nepalieka lipnumo pojūčio, tačiau šiek tiek drėkina veidą. Ant jo galima puikiai teptis makiažą, jis neišryškina odos, už tai reikia skirti papildomų balų. Rekomenduoju, dar ir dėl kainos!
Po atostogų naudojimo man ant viso veido atsirado spuogų. Dermatologė patarė naudoti skystus apsauginius kremus nuo saulės, nes jie per tiršti ir kemša poras.
Už tokią kainą tai puikus apsauginis kremas nuo saulės, aš jį naudoju daugiausia ant kaklo, jis padaro mano odą švelnią ir švelnią, maloniai kvepia, bet kai kuriems žmonėms kvapas ant veido gali erzinti. Jis yra šiek tiek tirštesnės konsistencijos, tad jei turite riebią/mišrią odą, šį kremą rinkčiausi žiemai. :)
Tai mano mėgstamiausias SPF ❤️ Išbandžiau keletą kitų prekių ženklų produktų, bet vis grįžtu prie šio. Jis labai malonus, drėkina, kvapas man tinka. Mano oda sausa, o panaudojus šį SPF, oda jaučiasi sudrėkinta visą dieną. Tai daug muzikos už mažą kainą.
Puikus SPF – tirštesnis, bet gerai tepasi ir įsigeria, nepalieka baltų žymių, nesulimpa. Malonaus kvapo. Aš jį daugiausia naudoju kaklui ir dekoltė sričiai, nes tai tirštesnis ir riebesnis kremas. Be to, jis labai prieinamas. ;) Reguliariai jį perku ir rekomenduoju.
SPF yra šiek tiek tirštesnis... kai jį užtepiau, iš pradžių buvo katastrofa (bijojau, kad užtepiau per daug) – buvau visiškai pabalusi. Bet kantriai jį „išmaišiau“ ir jis puikiai įsigėrė, be baltų žymių. Paliko gražų švytėjimą, nelipnų paviršių. Nuimu vieną žvaigždutę, nes man asmeniškai kremas tirštesnis ir sunkesnis, mano oda labai riebi ir jis man netiko. Bet už tokią kainą jis tiesiog bomba! Aš jį dažniau naudoju kaklui, dekoltė sričiai ir rankoms.
geriausias SPF. Turiu mišrią, gana riebią odą, ir šis SPF man puikiai tinka. Jis nėra riebus ir maloniai kvepia.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.