Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Atsiliepimai – 2
Kaukę padovanojau savo vyrui, kuris kenčia nuo ūmiai sudirgusios, deginančios ir niežtinčios egzeminės odos. tu ją labai gyrėi, tai buvo vienas iš nedaugelio dalykų, kurie tuo metu jam palengvėjo. nuo tada mes visada turime bent vieną sandėlyje.
Ši kaukė tikrai sultinga, serumas joje malonus ir raminantis, labai vertinu, kad ji bekvepianti ir minimalistinės sudėties. Naudojau ant sudirgusios odos su egzema ir visai negraužė. Aš tikrai juos nusipirksiu už savo atsargas.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.