Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 54
Kol kas viskas gerai, dar daug nenaudojau, bet kol kas problemų neturiu, mažai kuo skiriasi nuo įprastų mano naudojamų priemonių, bet nėra blogai. Dar negaliu daug pasakyti, bet problemų nėra, maloniai putoja ir kvepia.
Šis šampūnas pasižymi fantastišku kainos ir kokybės santykiu. Jis tiesiogine prasme veikia kaip apsauginis skydas – apgaubia plaukus, suteikdamas jiems gražų blizgesį ir elastingumą. Tikrai rekomenduoju jį visiems, kurie nori suteikti savo grožio karūnai gerą regeneracijos dozę, nemokėdami už brangias salono procedūras!
Pirmą kartą naudoju ir esu labai patenkinta rezultatais, reikia gerai išskalauti, plaukai lieka švarūs ir sudrėkinti. Taip pat naudojau kaukę. Esu labai patenkinta!
Mano plaukai ploni europietiški, galvos oda riebi, o ilgi plaukai sausi. Šampūnas yra skaidraus gelio konsistencijos, gana skystas. Tačiau įtrynus jį rankose, jis maloniai putoja, putos laikosi ir nenubėga. Kvapas visai nestiprus ir net dieną jo nejuntu nuo plaukų. Tikėjausi, kad jis padės sausiems (kolagenas, baltymai) ir riebiai galvos odai. Taip visiškai nenutiko. Mano plaukai riebaluojasi praėjus 20 valandų po plovimo. Ilgi plaukai tampa gaivūs (net ir panaudojus kondicionierių bei apsaugą nuo karščio), jie pasišiaušia, galiukai išsišakoja. Nebuvo kolageno sluoksnio. Nors duše jis atrodė daug žadantis, mano lūkesčiai nepasiteisino. Vis dėlto, išbandysiu jį dar kartą, naudodama kitus šampūnus, tokius kaip „anillO“ ar „D:hama“.
Buteliuko dizainas patraukė mano dėmesį. Nieko panašaus anksčiau nebuvau mačiusi. Smalsu buvo, nes ieškau šampūno. Deja, jis man netiko. Jį šiek tiek sunku nuplauti nuo plaukų, galvos oda nejaučiasi švari ar gaivi. Tiesą sakant, su šiuo šampūnu mano galvos oda ir plaukai greičiau riebaluojasi. Kvapas nėra labai intensyvus, bet dėl kažkokių priežasčių man jis nepatinka. Bet galėčiau to nepastebėti, jei jis veiktų kitaip. Teigiamas dalykas yra tai, kad jis maloniai putoja, o susidarančios putos yra tokios geros konsistencijos... Tad pabandysiu jį perduoti kitiems. Rekomenduočiau jį sausiems plaukams.
Naudoju jau dvi savaites ir esu labai patenkinta. Jau po pirmo plovimo išgirdau, kad mano plaukai atrodo gerai, klausta, kokią priemonę naudoju. Plaukus taip pat lengviau šukuoti :)
Šampūnas idealiai tinka storiems plaukams, naudoju jį jau seniai ir galiu tik rekomenduoti.
Tai padeda išlaikyti plaukus glotnius, bet sunku išskalauti, o galvos oda riebi. Galbūt, jei plausite plaukus kasdien, viskas gerai.
Dabar tai vienintelis šampūnas, kurį naudoju. Jis taip pat padėjo mano pleiskanojančiai galvos odai, dabar ji taip nebeniežti.
Aš netgi rekomenduoju, gerai skalbiasi
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.