Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 32
Man patinka jo tekstūra, spalva, nemanau, kad labai apsaugo, nežinau, naudoju, nenusideginau, pakeičiau, norėjau turėti galimybę daugiau tepti be šios spalvos. Taip pat manau, kad tai skirta jaunesnėms merginoms. Man 60 metų.
Šį apsaugos nuo saulės priemonę naudoju jau šešis mėnesius ir negaliu atsidžiaugti! Ji maloni, maloniai kvepia, lengva ir veiksminga!
Naudojau jį vietoj BB kremo, skirto raudonai, šviesiai odai. Jis šiek tiek paryškino sausas vietas, bet kitaip buvo malonus ir suteikė tolygų odos atspalvį. Žiemą nebuvo per daug blizgus. Gera pakuotė.
Kremas žalias, forma žalia, sausa, pleiskanojanti... jaučiasi kaip betonas! Šokiruoja. Laimei, tai buvo dovana, tad nesigailiu pinigų. Tikrai ne man.
Geras, bet esu ragavusi ir daug geresnių. Sunkus, palieka baltą atspalvį, turiu nuvalyti makiažą nuo tatuiruotų antakių.
Man tai puikus apsauginis kremas nuo saulės, ypač paraudusiai odai, bet būkite atsargūs, tenka daug tepti ir nors labai skystas, ant veido gana tirštas. Kvapas man ne prie širdies (arbatmedžio), bet tai individualu :). Kita vertus, produktas geras, maloniai vėsina, o tinkamai sluoksniuojus – patogus.
Tai žalsvo atspalvio, skystas kremas, kuris ant veido palieka lengvą sluoksnį. Mano odos tonui jis suteikia balansuojantį poveikį, neutralizuoja paraudimą, todėl jį tepu vietoj BB kremo / makiažo pagrindo. Jis nedirgina odos, bet žiemą reikia naudoti kitą drėkinamąjį kremą, kad neatsirastų sausų vietų.
Deja, šis kremas mano odai netinka. Jis palieka šiek tiek žalsvą plėvelę ant odos.
Na, šį produktą gavau dovanų iš merginų ir turiu labai jums padėkoti! Man jis labai patiko! Mano oda labai riebi ir paraudiusi! Naudodama šį produktą, vengiu tepti makiažo pagrindą ant viso veido, nes jis nuramino mano stiprų paraudimą! Taip pat labai džiaugiuosi, nes neblizgau net po kelių valandų, o tai man yra kažkas neįtikėtino!! Esu labai susijaudinusi!!! Dar kartą ačiū!!!!
Palieka neįtikėtinai baltą plėvelę... kurios nepavyksta nuvalyti net makiažu.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.