Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 10
Aš jį naudoju daugiausia žiemą, vasarą naudoju daug lengvesnį kremą. Tačiau žiemą, kai oda sausesnė dėl šalto oro, jis puikiai tinka, o malonus medaus kvapas man žiemą tinka labiau.
Gavau mėginuką su pirmuoju užsakymu ir esu labai nustebinta. Jis puikiai įsigeria, iš karto maitina odą ir nedirgina. Iškart įtrauksiu jį į kitą užsakymą. Tikrai rekomenduoju!
Esu be galo sužavėta Dr. Ceuracle kremu (33) 💛 Jis lengvos, malonios konsistencijos, greitai įsigeria ir iš karto palieka sudrėkintą ir komforto jausmą. Mano oda atrodo gaivi, spindinti ir pastebimai labiau prižiūrėta. Tai vienas iš tų produktų, prie kurių tikrai norisi sugrįžti ✨
Šį kremą naudoju jau kurį laiką. Jis labai gerai maitina mano odą ir nesukėlė jokių alergijų ar sudirgimų, o tai man labai svarbu. Užtepus, oda jaučiasi švelni ir prižiūrėta. Vienintelis nedidelis trūkumas yra tas, kad kremas palieka šiek tiek lipnų sluoksnį. Todėl aš mieliau jį naudoju namuose arba vakare. Tačiau apskritai tai geras, maitinantis kremas odai. Mane taip pat labai maloniai nustebino mano užsakymas: gavau žadėtas dovanas ir daug mėginukų. Jie atrodo labai tinkantys mano odos tipui ir amžiui. Tai buvo tikrai malonu ir rodo, kad parduotuvė rūpinasi savo klientais. Apskritai esu labai patenkinta.
Užsisakiau šį kremą remdamasi atsiliepimais ir esu juo labai patenkinta. Jis suteikia neįtikėtiną švytėjimą. Turiu jautrią odą, bet šis kremas yra fantastiškas. Rekomenduoju jį tepti ryte po makiažu toms, kurios mėgsta švytinčią veido odą. Jis suteiks tokį patį efektą kaip ir kolageno kaukė per naktį! Ir vien to pakanka; jokių serumų, tik tonikas!
Labai džiaugiuosi šiuo kremu, naudoju jau antrą pakuotę. Pirmąją užsisakiau išbandžiusi dozę, kurią atsiuntė su ankstesniu užsakymu. Labai gerai drėkina, nuostabiai kvepia! Naudoju jį ir ryte, ir prieš makiažo pagrindą, ir jis nuostabiai išsilaiko!
Super maitinamasis kremas, turėjau tik mėginuką, bet tikrai pirksiu visą pakuotę
Mano oda netoleravo jokio kremo (35+ metai / pirmieji senėjimo požymiai + linkusi į spuogus, bet kartu ir sausa oda). Iš pradžių gavau šį produktą kaip mėginuką, jis buvo toks puikus, kad iš karto užsisakiau visą pakuotę.
Šiuo metu šis kremas man yra tikras stebuklas – reikia tik nedaug (žinau, skepticizmas užplūsta tokius aprašymus) ir jis gražiai pasiskirsto po visą veidą. Turiu problemišką odą (iki šiol veikė tik „La Roche“, bet po makiažo oda liko gana riebi), bet išbandžiusi jį perėjau prie šio kremo – tepu jį ryte po savo vienodinančiu BB kremu ir esu labai patenkinta, nes jis smarkiai sumažino odos riebumą. + premija – jis maloniai kvepia, o kadangi jo nereikia daug, jis išsilaiko gana ilgai. Tikrai rekomenduoju bent jau išbandyti.
Puiku, turiu tik pavyzdį, bet tikrai nusipirksiu
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.