Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.



Sis, šis vertimas sugeneruotas AI pagalba, tad jame gali būti smulkių netikslumų 😌
Atsiliepimai – 1
Kremas yra labai dideliame indelyje, aš jį daugiausia naudoju veidui, todėl turėtų užtekti ilgam. Mano oda labai sausa ir gana jautri, todėl šis kremas man puikiai tinka kaip rytinis kremas vasarą, bet vakarais man vis tiek reikia kažko labiau drėkinančio. Tačiau tai nėra labai lengvas kremas, todėl riebiai odai jis tikriausiai nelabai tiktų. Ant manęs jis labai greitai įsigeria ir palieka odą maloniai švelnią, bet tepant kremas ne visada gerai pasiskirsto iš karto, todėl tepasi šiek tiek ilgiau.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.