Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 14
Turiu mišrią odą ir bijojau, kad balzamas bus per tirštas. Nereikėjo. Tai turbūt geriausias balzamas, kokį tik esu turėjusi. Visam veidui užtenka nedidelio kiekio. Sausos odos masažas yra raminantis ritualas, kai pradeda nusiplauti, spalva pasikeičia į baltą. Subtilus kvapas ramina, gerai pašalina makiažą, tuo pačiu maitina odą. Negraužia akių, oda netempta po prausimosi. Vienas malonumas naudoti.
Šis valomasis balzamas tikrai neturi jokių trūkumų. Jis lengvas, beveik skleidžia kvapą, giliai valo odą ir labai gerai atlieka savo darbą. Iš pradžių jis kietas, bet vėliau virsta aliejumi. Paimkite šiek tiek ant piršto, įmasažuokite į odą ir nuplaukite vandeniu. Jis puikiai tinka makiažui ir apsaugos nuo saulės priemonėms. Tai jau antras mano naudojamas šio balzamo indelis. 10/10!! 💯
Gavau juos dovanų, pirkdama tiesiai parduotuvėje. Maloniai nustebino savo balzamo tekstūra, kuri ant odos virsta aliejumi. Jis nesausina odos kaip kiti valikliai. Kvepia neįtikėtinai gražiai ir švelniai. Būtinai pirksiu didesnėje pakuotėje.
Prekę gavau kaip pavyzdį, dažniausiai dvigubam valymui naudoju aliejų, bet išbandžiau šią priemonę ir labai maloniai nusivyliau. Puikiai valo, nesausina ir neapsunkina, palieka malonų pojūtį. Kvapas man kažką primena (neįsivaizduoju ką), dėl to ir netinka, nors ir malonus, saldus ir diskretiškas, bet tai visiškai subjektyvu, manau, kad tai labai geras produktas. :)
Išbandžiau mini rinkinius. Sviestinės tekstūros, tinkamas kiekis gerai tepasi dėka mentelės, pasiskirsto iš karto kaip sviestas, bet nėra riebus, švelnus net jautriai odai, negraužia akių, tik nuplovus (kaip ir su visais Clean it Nulis) mano regėjimas kurį laiką būna neryškus. Puikiai tinka nuvalyti makiažą, rekomenduoju.
Puikus pasirinkimas, greitas makiažo pašalinimas, oda neišsausėja. Malonus kvapas.
Balzamą pirkau gana seniai, bet tai reiškia, kad nuo tada išbandžiau daugybę jų, brangių ir pigių, nežinomų prekių ženklų ir iš geriausių grožio žurnalų... Bet nei vienas nebuvo toks geras kaip šis. Puikiai gaivina, nuvalo makiažą, pašalina nešvarumus iš porų ir man tai TOBULA
Pirmą kartą išbandžiau jį mini rinkinyje, bet labai patiko ši geltona Clean it Zero balzamo versija, todėl nusprendžiau nusipirkti viso dydžio. Jis yra sandariai uždarytas ir tiekiamas su plastikine mentele ir dangteliu. Tekstūra yra sviestinė ir švelni mano odai. Mano odos tipas yra riebus/mišrus, todėl po plovimo ji nesausino mano odos.
Šį prausiklį iki šiol naudojau tik kelis kartus. Dar niekada nenaudojau balzamo makiažui nuvalyti. Visada tik vanduo arba gelis. Oda nesausina ir išlieka tikrai švelni ir maloni. Tačiau turbūt pasigendu gerai išvalytos „išsausėjusios“ odos jausmo, gal jis pasikeis ilgai naudojant, kai pripras. Puiku, kad nedirgina akių :). Šių mažesnių balzamų rinkinys puikiai tiks norint išbandyti, ar šis produktas jums tinka, ar keliaujant. Taip pat tinka švelniai ir jautriai odai.
Geriausias makiažo valiklis. Labai greitai pašalina makiažą (stiprus makiažas). Aš jau naudoju 2 pakuotes. Jis tinka jautriai odai ir lengvai naudojamas.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.