Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 9
Išbandžiau keletą kremų, kurie ne visada man tiko, daugiausia dėl to, kad juose buvo tam tikrų ingredientų, kurie kemšdavo mano poras. Man tai buvo užburtas ratas: šveitikliai padėjo nuo spuogų, bet susilpnino odos barjerą, kurį norėjau sustiprinti ir atkurti kremu su keramidais. Tačiau tie kremai užkimšo mano poras. Šis kremas man padėjo, nes jis gali nuraminti ir regeneruoti odą jos neužkemšdamas. Rekomenduoju jį visiems, kurie turi panašią problemą.
Man labai patiko šis kremas. Labai tinka mano sausai odai, nepalieka lipnumo. Puikiai drėkina. Man jis labai tinka!
Tai tikrai super drėkinamasis kremas, naudoju jį kiekvieną dieną. Mes jį labai greitai suvalgome ir jis tikrai geras.
Negaliu sakyti, kad šis kremas kažkuo ypatingas, bet tai geras pagrindinis kasdienis kremas visiems odos tipams. Jis lengvos tekstūros, bekvapis, gerai drėkina. Argi jo nepakanka normaliai odai žiemą, esant -10 laipsnių šalčiui (o ko gi pakanka tokiu oru?) Didelė tūbelė, užtenka ilgam, pradėjau naudoti ir ant rankų, ir tai padėjo atkurti sausą odą. Padidėjusios jautrumo odai rekomenduočiau atsargiai, mano oda jautri ir per pirmąsias kelias minutes po užtepimo ji šiek tiek paraudo, bet be jokių nemalonių pojūčių. Galbūt tai individuali reakcija į kokį nors komponentą. Bet vis tiek kremas geras ir vertas išbandyti.
Palyginti su vaistinėse parduodamais kremais, šis kremas yra toli gražu ne geriausias. Oda sudrėkinta. Pagaliau kremas, kuris nedirgina mano odos. Kelias dienas ieškojau apsauginio kremo ir šis yra nugalėtojas.
Naudoju vakare, o ryte oda atrodo graži ir gaivi. Man net nereikia serumo, jei naudoju superkremą.
Mano oda jautri, gana sausa, ir rasti tinkamą kremą visai nėra lengva, bet šis man puikiai tiko, jis nėra tirštas, gerai įsigeria, o oda tikrai sudrėkinta ir maloni liesti. Rekomenduoju.
Puikus kremas, maloni tekstūra 😍, o sudėtis taip pat puiki, rekomenduoju 👍🏼
Kremas puikus, sudėtis turtinga barjerą remiančiais ingredientais. Puikiai tinka vakarui ir/ar naudojant medikamentus aknei (retinoidus ar tret). Nekemša porų, kas yra gan reta tokios sudėties ir konsistencijos kremams. Nėra kvapiklių tad tiks ir turinčioms jautrią odą. Produktas skalsus, o kiekis pakuotėje nemažas (100ml), užtenka ilgam. Tekstūra maloni - išspaudus iš tubelės kremas atrodo tirštas, tačiau paskirsčius ant veido tekstūra pasidaro kreminė šerbetinė, greit susigeria ir nepalieka stipraus riebaus blizgesio ar sunkumo pojūčio. Oda jį suvalgo ir jaučiasi pamaitinta. Rekomenduoju ! :)
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.