Neblogas paakių kremas, bet yra geresniųKremas nei blogas, nei geras. Man asmeniškai pasirodė per tirštas, įsigeria gan greitai, lipnumo nepalieka. Makiažas po jo gula irgi gerai. Bet ar pakankamai drėkina - drįsčiau suabejoti...
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.