Red bean kaukėKaukė labai patiko! Švelniai šveičia odą, tinka riebiai ir spuoguotai odai. Po naudojimo oda tampa minkšta, lygi, mažiau blizga. Rekomenduoju!
Geras serumasSerumą naudoju jau kelias dienas ir kol kas man jis patinka.
Produktas neturi ryškaus kvapo, arba bent jau aš jo nepastebėjau. Jis yra šiek tiek riebios tekstūros, bet greitai įsigeria į odąSkaityti daugiau
Red bean kaukėKaukė labai patiko! Švelniai šveičia odą, tinka riebiai ir spuoguotai odai. Po naudojimo oda tampa minkšta, lygi, mažiau blizga. Rekomenduoju!
Geras serumasSerumą naudoju jau kelias dienas ir kol kas man jis patinka.
Produktas neturi ryškaus kvapo, arba bent jau aš jo nepastebėjau. Jis yra šiek tiek riebios tekstūros, bet greitai įsigeria į odąSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.