Nuostabus kremasUžsisakiau prieš kelias savaites, tad jau panaudojau. Kremas bekvapis, lengvos tekstūros, bet, manau, labiau aliejinis. Jis gerai įsigeria į odą, nesukelia dirginimo, labai gerai drėkina. NaSkaityti daugiau
GeraiJis šiek tiek tirštesnis už vandenį. Malonus ir švelnus ant veido. Greitai įsigeria, bet nesausina odos. Tai geras pagrindas prieš serumus ar drėkinamuosius kremus.
Puikūs pleistraiMan labai patinka šios kompanijos pleistrai, kažkodėl nuo jų matau geriausius rezultatus. Man 34 metai, mano oda nebėra tokia pati, kokia buvo dvidešimtaisiais, bet korėjietiškos kosmetikos Skaityti daugiau
Nuostabus kremasUžsisakiau prieš kelias savaites, tad jau panaudojau. Kremas bekvapis, lengvos tekstūros, bet, manau, labiau aliejinis. Jis gerai įsigeria į odą, nesukelia dirginimo, labai gerai drėkina. NaSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.