PrausiklisTikrai švelnus, mano oda jautri, daug kas traukia ar griaužia, tačiau šis prausiklis tikrai nesausina, valo gerai, neriebakina, netempia, bet ir nepridrėkina, norisi ant viršaus serumo ir krSkaityti daugiau
ApsėstasĮsigijau „Mary & May“ produktų, kad išbandyčiau juos ant savo jautrios odos, ir aš juos įsimylėjau. Mano oda nusivalė nuo spuogų, ir sulaukiu komplimentų, kokia gaivesnė atrodau 👀 kremo manSkaityti daugiau
PrausiklisTikrai švelnus, mano oda jautri, daug kas traukia ar griaužia, tačiau šis prausiklis tikrai nesausina, valo gerai, neriebakina, netempia, bet ir nepridrėkina, norisi ant viršaus serumo ir krSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.