GeraiJis šiek tiek tirštesnis už vandenį. Malonus ir švelnus ant veido. Greitai įsigeria, bet nesausina odos. Tai geras pagrindas prieš serumus ar drėkinamuosius kremus.
⭐⭐⭐⭐⭐Naudoju dar neilgai,bet man jau patinka. Mano oda riebi ir labai jautri,turiu rožinę. Naudoju kas antrą dieną vakaro rutinoje:
1.Prausiklis
2 Bifida toneris
3.Azelaino rūgštis 10%
4.Mary MaySkaityti daugiau
Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau