⭐⭐⭐⭐Nėra idealus, bet tikrai padeda nuraminti odą. Naudoju kasdien, puikiai tinka prieš retinolį ir kitus serumus bei kremus. Mano oda jautri ir riebi, turiu veido raudonį. Galėčiau rekomenduoti
Puikus produktas Geras produktas. Nedirgina odos, gerai įsigeria, bei palieka matomus rezultatus. Naudoju dar trumpą laiką, bet jau galiu pastebėti nemažus pokyčius probleminėse vietose. Tikrai verta pirkti Skaityti daugiau
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau