Puikūs pleistraiMan labai patinka šios kompanijos pleistrai, kažkodėl nuo jų matau geriausius rezultatus. Man 34 metai, mano oda nebėra tokia pati, kokia buvo dvidešimtaisiais, bet korėjietiškos kosmetikos Skaityti daugiau
Puikus tonerisEsu bandžiusi įvairių tonerių, bet šį pabandžius net nustebau, wow koks jis skalsus ir kaip maloniai gaivina odą :) esu labai patenkinta, naudoju, džiaugiuosi ir rekomenduoju kitoms! :)
Puikūs pleistraiMan labai patinka šios kompanijos pleistrai, kažkodėl nuo jų matau geriausius rezultatus. Man 34 metai, mano oda nebėra tokia pati, kokia buvo dvidešimtaisiais, bet korėjietiškos kosmetikos Skaityti daugiau