Axis molinė kaukė Pati mėgstamiausia molinė kaukė. Perku jau ne pirmą kartą, produkto užtenka ilgam laikui. Labai gelbėja turint bėrimų, juos greit sumažina ir nuima raudonį. Taip pat pastebėjau, kad reguliarSkaityti daugiau
Geras apsaugos nuo saulės kremasDėl formos labai lengva teptis, nepalieka balto sluoksnio, puikiai tinka sausai odai, bet jei turite riebią odą, gali būti per riebus 😊
GaivusUžsisakiau kelis „Mary & May“ produktus, kaip matyti nuotraukose. Man labai patinka, kaip jie visi veikia kartu, jie pakeitė mano odą. Bet nežinau, ar man asmeniškai patinka šis tonikas. AtrSkaityti daugiau
Axis molinė kaukė Pati mėgstamiausia molinė kaukė. Perku jau ne pirmą kartą, produkto užtenka ilgam laikui. Labai gelbėja turint bėrimų, juos greit sumažina ir nuima raudonį. Taip pat pastebėjau, kad reguliarSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.