Labai rekomenduoju!Patiko kaukė labai! Nėra lipni, malonaus kvapo, labai jaučiasi minkšta ir pridrėkinta oda, po šios kaukės noriu išbandyti daugiau Skin1004 produkcijos!
Labai rekomenduoju!Patiko kaukė labai! Nėra lipni, malonaus kvapo, labai jaučiasi minkšta ir pridrėkinta oda, po šios kaukės noriu išbandyti daugiau Skin1004 produkcijos!