😍Labai geras bb kremas. Kiek neesu ju turejusi, tai kiekviena karta jie ryskino issausiejusia oda, o sitas yra tobulas, jokios issausiejusios odos nematau. Issilaiko visa diena ir nekimsa porSkaityti daugiau
Puiki pudraMan labai patiko, puikiai išsilaiko visą dieną, mimikos raukšlėse nesusikaupia kaip kitos pudros. Patiko, jog internetu nesunkiai pataikiau nusipirkti sau tinkantį atspalvį nors prieš tai neSkaityti daugiau
Glasting Melting Balm - Nr. 06 ir Nr. 07Užsisakiau 06 „Kaya Fig“ ir 07 „Mauve Whip“.
Abu balzamai atkeliavo puikios būklės; jie maloniai kvepia vaisiais ir atrodo gražiai.
Balzamai ant lūpų yra maloniai sviestiniai, suteikiantys Skaityti daugiau