NusivylęsPasitikėjau komentarais ir kremas geras, bet man, kaip šviesiai mergaitei, jis per tamsus. Atrodo gana oranžinis. Rekomenduočiau normalesnės/įdegusios odos žmonėms.
NusivylęsPasitikėjau komentarais ir kremas geras, bet man, kaip šviesiai mergaitei, jis per tamsus. Atrodo gana oranžinis. Rekomenduočiau normalesnės/įdegusios odos žmonėms.