😍Labai geras bb kremas. Kiek neesu ju turejusi, tai kiekviena karta jie ryskino issausiejusia oda, o sitas yra tobulas, jokios issausiejusios odos nematau. Issilaiko visa diena ir nekimsa porSkaityti daugiau
😍Labai geras bb kremas. Kiek neesu ju turejusi, tai kiekviena karta jie ryskino issausiejusia oda, o sitas yra tobulas, jokios issausiejusios odos nematau. Issilaiko visa diena ir nekimsa porSkaityti daugiau