Neblogas paakių kremas, bet yra geresniųKremas nei blogas, nei geras. Man asmeniškai pasirodė per tirštas, įsigeria gan greitai, lipnumo nepalieka. Makiažas po jo gula irgi gerai. Bet ar pakankamai drėkina - drįsčiau suabejoti...
Geriausias šveitiklis jautriai odaiNuostabus enzymas, kuris puikiai tinka jautriai, su rožine odai. Po naudojimo oda labai minkšta, jaučiasi lyg būtų švaresnė, bet svarbiausia, kad nėra sudirginta.
Neblogas paakių kremas, bet yra geresniųKremas nei blogas, nei geras. Man asmeniškai pasirodė per tirštas, įsigeria gan greitai, lipnumo nepalieka. Makiažas po jo gula irgi gerai. Bet ar pakankamai drėkina - drįsčiau suabejoti...
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.