Labai patiko!Wow! Tai serumas, ne kremas. Nesijaučia, nesimato ant veido, jokio blizgesio, tik švelnus švytėjimas. Puikiai tinka jautriai odai. Sunku surasti gerą kremą nuo saulės su pepitidais - šis turSkaityti daugiau
⭐⭐⭐⭐⭐Naudoju dar neilgai,bet man jau patinka. Mano oda riebi ir labai jautri,turiu rožinę. Naudoju kas antrą dieną vakaro rutinoje:
1.Prausiklis
2 Bifida toneris
3.Azelaino rūgštis 10%
4.Mary MaySkaityti daugiau
Labai patiko!Wow! Tai serumas, ne kremas. Nesijaučia, nesimato ant veido, jokio blizgesio, tik švelnus švytėjimas. Puikiai tinka jautriai odai. Sunku surasti gerą kremą nuo saulės su pepitidais - šis turSkaityti daugiau
⭐⭐⭐⭐⭐Naudoju dar neilgai,bet man jau patinka. Mano oda riebi ir labai jautri,turiu rožinę. Naudoju kas antrą dieną vakaro rutinoje:
1.Prausiklis
2 Bifida toneris
3.Azelaino rūgštis 10%
4.Mary MaySkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.