Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Geriausias tonikas kada nors!Tai pats universaliausias produktas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Konsistencija tarp pieniško ir vandeningo toniko, kvapas neutralus. Jis puikiai atkuria apsauginį barjerą, maitina. TepantSkaityti daugiau
Patogus jausmasMeilė nuo pirmo panaudojimo. Turiu jautrią odą, o šis serumas ją tikrai gerai nuramina, suteikia komforto pojūtį ir, žinoma, švytėjimo! Būtinai reikia išbandyti.
Serumas Pirkau serumą pirmą kartą , ir jisai man labai patiko . Dažnai turiu paraudusią veido odą , o šis serumas nuramina ir paraudimas sumažėja .Esu labai patenkinta
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y