Гарна маскаВін приємно зволожує та пом’якшує шкіру, надав мені бажаного сяйва, і моя шкіра добре відчувалася та виглядала, хоча я рідко використовую тканинні маски, тому обов’язково куплю цю ще раз!
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
Гарна маскаВін приємно зволожує та пом’якшує шкіру, надав мені бажаного сяйва, і моя шкіра добре відчувалася та виглядала, хоча я рідко використовую тканинні маски, тому обов’язково куплю цю ще раз!
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу