Непоганий крем для очей, але є й кращі.Крем не поганий і не хороший. Особисто мені він здається занадто густим, він досить швидко вбирається і не залишає липкого блиску. Макіяж також добре лягає під нього. Але я б скептично постаЧитати далі
ДобреВін трохи густіший за воду. Приємний та м'який на дотик на обличчі. Швидко вбирається, але не сушить шкіру. Це гарна основа перед сироватками або зволожуючими кремами.
Непоганий крем для очей, але є й кращі.Крем не поганий і не хороший. Особисто мені він здається занадто густим, він досить швидко вбирається і не залишає липкого блиску. Макіяж також добре лягає під нього. Але я б скептично постаЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу