Хороша сироваткаВикористовую сироватку вже кілька днів, поки все подобається.
Засіб не має чітко вираженого запаху, або принаймні я його не помітила. Має трохи ніби олійну текстуру, проте швидко поглинаєтьсЧитати далі
дуже сподобалось крем дуже сподобався, дуже легка та приємна текстура, яка не залишає на шкірі липкого шару. до цього користувалась іншим кремом від селімакс, але цей крем любов з першого використання
ДивоЯ купила його на пробу, користувалася ним місяць і мені дуже сподобалося! У мене був великий висип на обличчі, від якого я ніяк не могла позбутися. Тож за допомогою цього набору я повністю оЧитати далі