SerumasVisai geras serumas, tikrai greitai įsigeria, nepalieka lipnumo, bet nėra skystos konsistencijos, toks tirštesnis. Kvapo blogo nėra. Drėkina, bet po viso buteliuko išnaudojimo, nepajutau didSkaityti daugiau
Kartosiu!!!Esu lakštinių kaukė naudotoja - jų išmėginusi esu tikrai daug. Kaukę gavau dovanų ir išmėginusi ją tikrai maloniai nustebau savo veido odos būkle. Dėjau prieš einant miegoti. Jau iškart nusiSkaityti daugiau
SerumasVisai geras serumas, tikrai greitai įsigeria, nepalieka lipnumo, bet nėra skystos konsistencijos, toks tirštesnis. Kvapo blogo nėra. Drėkina, bet po viso buteliuko išnaudojimo, nepajutau didSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.