Мені дуже сподобалось!Одна з найкращих масок, які я пробувала! Обличчя сяяло, решта продукту швидко вбиралася! Купив би знову і знову! Зручна в подорожі, маленька і компактна упаковка, а результат видно відразу �Читати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Сироватка неагресивна та добре поєднується з іншими моїми новими продуктами, чудово тонізує шкіру. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, у мене розацеа.
Мені дуже сподобалось!Одна з найкращих масок, які я пробувала! Обличчя сяяло, решта продукту швидко вбиралася! Купив би знову і знову! Зручна в подорожі, маленька і компактна упаковка, а результат видно відразу �Читати далі