Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Пральна машинаВін справді ніжний, моя шкіра чутлива, багато чого тягне або смикає, але цей засіб для вмивання справді не сушить її, добре очищає, не жирний, не розтягує, але й не зволожує, зверху дуже хочЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y