Кращий!Це заспокійливий шампунь, від якого не свербить шкіра голови та чудово змиває лупу ;) Шампунь без різкого запаху та великої ємності вистачить надовго ;)
кондиціонерПісля використання моє волосся стало м’якшим, еластичнішим, слухнянішим, а особисто в мене хвилі, тому його легше укладати, використовуючи інші засоби після цього, та й запах також приємний.
Кращий!Це заспокійливий шампунь, від якого не свербить шкіра голови та чудово змиває лупу ;) Шампунь без різкого запаху та великої ємності вистачить надовго ;)