Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.





Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 54
Поки що все добре, ще не дуже часто користувався, але поки що проблем немає, мало відрізняється від звичайних засобів, які я використовую, але непогано, поки що нічого не можу сказати, але проблем немає, гарно піниться і приємно пахне
Цей шампунь пропонує фантастичне співвідношення ціни та якості. Він буквально працює як захисний щит – огортає волосся, надаючи йому гарного блиску та еластичності. Я однозначно рекомендую його всім, хто хоче подарувати своїй короні краси гарну дозу регенерації, не платячи за дорогі салонні процедури!
Я використовую його вперше і дуже задоволена результатами, його потрібно ретельно змивати, воно залишає моє волосся чистим і зволоженим. Я також використовувала маску. Я дуже задоволена!
У мене тонке європейське волосся, жирна шкіра голови та сухе волосся по всій довжині. Шампунь має прозору гелеву консистенцію, досить рідку. Але після того, як я розтерла його в руках, він добре піниться, піна тримається і не розтікається. Аромат зовсім не сильний, і я не відчуваю його на волоссі навіть протягом дня. Я очікувала, що він допоможе з сухим волоссям (колаген, протеїн) та жирною шкірою голови. Цього зовсім не сталося. Моє волосся стає жирним протягом 20 годин після миття. Від довжини волосся електризується (навіть після використання кондиціонера та термозахисту), воно кучеряве, кінчики ламаються. Колагенового шару не було. Хоча в душі він виглядав багатообіцяюче, мої очікування не виправдалися. Однак я спробую його ще раз у своїй ротації інших шампунів, таких як anillO або D:hama.
Дизайн пляшечки привернув мою увагу. Я раніше не бачила нічого подібного. Мені було цікаво, оскільки я шукаю шампунь. Але, на жаль, він мені не підійшов. Трохи важко змити його з волосся, шкіра голови не відчувається чистою чи свіжою. Насправді, моя шкіра голови та волосся швидше жирняться від цього шампуню. Аромат не дуже інтенсивний, але чомусь він мені не подобається. Але я могла б не звернути на це уваги, якби він працював інакше. Позитивним моментом є те, що він добре піниться, і піна, яка утворюється, має таку гарну консистенцію... Тож спробую передати його далі. Рекомендую для сухого волосся.
Я користуюся ним уже два тижні і дуже задоволена. Вже після першого миття я почула, що моє волосся виглядає добре, коли запитала мене, який засіб я використовую. Моє волосся також легше розчісується :)
Шампунь ідеально підходить для густого волосся, я користуюся ним вже давно і можу тільки рекомендувати.
Це допомагає мені залишатися гладеньким, але важко змивати, і шкіра голови жирна. Можливо, якщо мити голову щодня, то це нормально.
Тепер це єдиний шампунь, яким я користуюся. Він також допоміг моїй лущиться шкірі голови, тепер вона не так сильно свербить.
Я навіть рекомендую його, він добре миється.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.