Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео









Відгуки – 4
Це єдиний крем для очей, який не посилює мої зморшки, не щипає та не викликає запалення в очах. Я дуже рекомендую його жінкам з чутливими очима та ділянкою навколо них. Він скоріше гель-крем, має приємний аромат і довго тримається.
Чудовий крем з гелевою формулою та приємним ароматом. Добре зволожує.
Має чудову текстуру, швидко вбирається та не залишає відчуття липкості. Чудово підтягує та зволожує. Рекомендую. 💯🤗
Крем дуже зволожує, але не зменшує темні кола. Але є легкий ліфтинг-ефект.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.