Мені дуже сподобалося!Вау! Це сироватка, а не крем. На обличчі вона не відчувається і не виглядає як сироватка, без блиску, лише м’яке сяйво. Ідеально підходить для чутливої шкіри. Важко знайти хороший сонцезахисЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Я користуюся ним недовго, але мені вже подобається. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, розацеа. Використовую його через день у своєму вечірньому догляді:
1. Очищуючий засіб
2. Тонік Bifida
Читати далі
Мені дуже сподобалося!Вау! Це сироватка, а не крем. На обличчі вона не відчувається і не виглядає як сироватка, без блиску, лише м’яке сяйво. Ідеально підходить для чутливої шкіри. Важко знайти хороший сонцезахисЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Я користуюся ним недовго, але мені вже подобається. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, розацеа. Використовую його через день у своєму вечірньому догляді:
1. Очищуючий засіб
2. Тонік Bifida
Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу