Дуже рекомендую!Мені маска дуже сподобалась! Вона не липка, має приємний аромат, і моя шкіра дуже м’яка та зволожена після цієї маски, я хочу спробувати більше продуктів Skin1004!
маскаМоя улюблена маска, яку я використовую щоразу, коли хочу побалувати свою шкіру, після її використання вона стає більш пружною та насиченою/відновленою.
Дуже рекомендую!Мені маска дуже сподобалась! Вона не липка, має приємний аромат, і моя шкіра дуже м’яка та зволожена після цієї маски, я хочу спробувати більше продуктів Skin1004!