Відмінна сироваткаМені дуже подобається ця сироватка, я купую її вже давно. У мене червона шкіра, з розацеа, і ця сироватка чудово її заспокоює та зволожує. Сироватка швидко вбирається і не має запаху :) РекоЧитати далі
Я рекомендуюСироватка має легку консистенцію, швидко вбирається в шкіру та має дуже легкий аромат. Особливо добре він мені підходить для Т-зони, оскільки саме там зазвичай з'являються акне, і ця сироватЧитати далі
Відмінна сироваткаМені дуже подобається ця сироватка, я купую її вже давно. У мене червона шкіра, з розацеа, і ця сироватка чудово її заспокоює та зволожує. Сироватка швидко вбирається і не має запаху :) РекоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу