Чудова сироватка для очей 😊Мені подобається відчуття від нанесення цієї сироватки на очі 😊 Зазвичай я наношу її ввечері, моя шкіра зволожена та готова до відпочинку 😊
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
Чудова сироватка для очей 😊Мені подобається відчуття від нанесення цієї сироватки на очі 😊 Зазвичай я наношу її ввечері, моя шкіра зволожена та готова до відпочинку 😊
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу