Очисник для оліїЗовсім непогано, але нічого особливого, міг би очистити швидше, треба почекати, поки почне розчиняти туш, запах інтенсивний, але не хімічний. Здається, що вбирається в шкіру, не залишає дужеЧитати далі
Очисник для оліїЗовсім непогано, але нічого особливого, міг би очистити швидше, треба почекати, поки почне розчиняти туш, запах інтенсивний, але не хімічний. Здається, що вбирається в шкіру, не залишає дужеЧитати далі