Мені дуже сподобалося!Вау! Це сироватка, а не крем. На обличчі вона не відчувається і не виглядає як сироватка, без блиску, лише м’яке сяйво. Ідеально підходить для чутливої шкіри. Важко знайти хороший сонцезахисЧитати далі
Мені дуже сподобалося!Вау! Це сироватка, а не крем. На обличчі вона не відчувається і не виглядає як сироватка, без блиску, лише м’яке сяйво. Ідеально підходить для чутливої шкіри. Важко знайти хороший сонцезахисЧитати далі