Непоганий крем для очей, але є й кращі.Крем не поганий і не хороший. Особисто мені він здається занадто густим, він досить швидко вбирається і не залишає липкого блиску. Макіяж також добре лягає під нього. Але я б скептично постаЧитати далі
Непоганий крем для очей, але є й кращі.Крем не поганий і не хороший. Особисто мені він здається занадто густим, він досить швидко вбирається і не залишає липкого блиску. Макіяж також добре лягає під нього. Але я б скептично постаЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу