ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі
Відмінний тонікЯ перепробувала різні тоніки, але коли спробувала цей, то навіть здивувалася, вау, який він ніжний і як приємно освіжає шкіру :) Я дуже задоволена, користуюся ним, щаслива і рекомендую його Читати далі
Чудові патчіЯ дуже люблю патчи цієї фірми, чомусь саме від них бачу найкращий результат. Мені 34 роки, шкіра вже не така як була у 20 років, але завдяки корейській косметиці я можу пітримувати гарний реЧитати далі
ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі
Відмінний тонікЯ перепробувала різні тоніки, але коли спробувала цей, то навіть здивувалася, вау, який він ніжний і як приємно освіжає шкіру :) Я дуже задоволена, користуюся ним, щаслива і рекомендую його Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу