Я використовую його від акне.Мої вугрі зменшилися з тих пір, як я почала його використовувати, але я використовую його разом з пантенолом, щоб заспокоїти шкіру.
Непогано :)Користуюся цим засобом з жовтня. Шкіра легко до нього звикла, він не агресивний - не подразнював, не викликав неприємних відчуттів. Великих змін на шкірі обличчя я не відчула, але, можливо, Читати далі
Я використовую його від акне.Мої вугрі зменшилися з тих пір, як я почала його використовувати, але я використовую його разом з пантенолом, щоб заспокоїти шкіру.