Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
ДивовижноЯ купила це для себе завдяки позитивному відгуку моїх колег, і з того часу це мій улюблений подарунок для всіх. Він такий приємний на дотик, а результати роблять мою шкіру приголомшливою 🥹
Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу