Я рекомендуюСироватка має легку консистенцію, швидко вбирається в шкіру та має дуже легкий аромат. Особливо добре він мені підходить для Т-зони, оскільки саме там зазвичай з'являються акне, і ця сироватЧитати далі
Чудовий кремЗамовляла кілька тижнів тому, тож вже встигла покористуватись. Крем без запаху, має легку текстуру, проте ближче до жирного, так мені здається. Гарно поглинається шкірою, не викликає подразнЧитати далі
Я рекомендуюСироватка має легку консистенцію, швидко вбирається в шкіру та має дуже легкий аромат. Особливо добре він мені підходить для Т-зони, оскільки саме там зазвичай з'являються акне, і ця сироватЧитати далі