Гарний продуктЯ користуюся ним вже кілька місяців. Це легко наносити, прозорий, зволожуючий продукт. Взимку я б хотіла інтенсивнішого зволоження, але він має бути ідеальним і для теплих місяців. У мене коЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Я користуюся ним недовго, але мені вже подобається. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, розацеа. Використовую його через день у своєму вечірньому догляді:
1. Очищуючий засіб
2. Тонік Bifida
Читати далі
Гарний продуктЯ користуюся ним вже кілька місяців. Це легко наносити, прозорий, зволожуючий продукт. Взимку я б хотіла інтенсивнішого зволоження, але він має бути ідеальним і для теплих місяців. У мене коЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Я користуюся ним недовго, але мені вже подобається. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, розацеа. Використовую його через день у своєму вечірньому догляді:
1. Очищуючий засіб
2. Тонік Bifida
Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу