Чудово!Цей крем справді чудовий! Він легкий, без запаху, але дуже зволожуючий. Відколи я почала ним користуватися, я відчуваю значну різницю в пружності та зволоженні своєї шкіри – зрештою, моя шкіЧитати далі
Чудово!Цей крем справді чудовий! Він легкий, без запаху, але дуже зволожуючий. Відколи я почала ним користуватися, я відчуваю значну різницю в пружності та зволоженні своєї шкіри – зрештою, моя шкіЧитати далі