ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі
Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
ДеймаУ мене суха шкіра, і він мені ідеально підійшов. Я використовувала цю лінійку та есенцію разом. Гарне поєднання. Моя шкіра зволожена та пружна вже після першого використання.
ДобреМені дуже сподобався! Ідеально підходить для старшої шкіри, сподобався запах, дуже приємна текстура, справді відрізняється від інших кремів. Моє обличчя зволожене. Я б сказала, що він підходЧитати далі
Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу