Лосьйон для тілаМені дуже подобається. Легкий, швидко вбирається, не залишає липкого блиску, без запаху. Думаю, я обов'язково куплю його ще раз, коли закінчу цей. Зволожує, дуже рекомендую! 😍
Лосьйон для тілаМені дуже подобається. Легкий, швидко вбирається, не залишає липкого блиску, без запаху. Думаю, я обов'язково куплю його ще раз, коли закінчу цей. Зволожує, дуже рекомендую! 😍